fbpx

 • Online Ürün Yönetimi
  Dilediğiniz sıklıkta ve sınırsız sayıda ürün girebilir, güncelleyebilirsiniz. Online editör sayesinde, HTML editör programına ihtiyaç duymaksızın online olarak zengin metin ürün açıklamaları yazabilirsiniz.

 

 • İndirim Yönetimi
  Dilediğiniz ürünlere, dönemsel olarak veya süre sınırı olmaksızın yüzdesel veya sabit indirim yapabilirsiniz. İndirim yapılan ürünler indirimli ürünler bölümünde ve bağlı bulundukları kategorilerde indirim başlığı altında gösterilir.

 

 • Esnek ve Güçlü Altyapı
  Her türlü ürünü satabileceğiniz esnek altyapı. İster bilgisayar, ister konfeksiyon, ister elektronik, hatta download edilebilir yazılım satışı yapabilirsiniz. Güçlü altyapı sayesinde 100 veya 100.000 ürünü online satabilirsiniz.

 

 • Üyelik Sistemi
  Müşterilerinizin detaylı bilgilerini alacağınız üyelik sistemi sayesinde güçlü bir veritabanına sahip olacağınız gibi, üyeleriniz her türlü işlemini üyelik ekranından takip edebilir.

 

 • Online Sipariş Yönetimi
  Online verilen Siparişleri yönetici ekranından takip edebilir, güncelleyebilirsiniz. Sipariş verildiği esnada Müşteriye ve dilerseniz mağaza yöneticilerinize HTML görünümlü otomatik mesaj gönderilir. Sipariş güncellemelerinde aynı şekilde dilerseniz müşteriye bilgi mesajı ulaştırabilirsiniz.

 

 • ePosta Gönderimleri
  Müşterilerinize ayrı ayrı veya toplu olarak HTML formatında duyuru mesajları gönderebilirsiniz. Duyuru mesajlarından hariç üyelik katılım mesajı, sipariş onay mesajı, bize ulaşın formu, ürün ek bilgi talep mesajları gibi genel mesajlaşma özellikleri mevcuttur.

 

 • Geniş Ödeme Altyapısı
  Banka havalesi ve Kredi kartı ile satış yapabilirsiniz. Elektronik ortamda işlem yapılabilen 8 Banka ile entegre çalışabilen Kredi Kartı ödeme sistemi sayesinde birden fazla bankanın sanal posunu kullanarak taksitli veya peşin tahsilat yapabilirsiniz. Taksitli satışlarda taksit sayısına ve bankaya özel vade farkları belirleyebilirsiniz. Banka havalesi ile yapılan ödemelere belirleyeceğiniz oranda indirim yapabilirsiniz.

  Kredi Kartı İle Ödemede Akbank, Dışbank, FinansBank, Garanti Bankası, Halkbank, İş Bankası, Koçbank ve Yapı Kredi Bankası kullanılabilir. İster birini isterseniz sekizini birden kullanabilirsiniz.

 

 • Güvenli Alışveriş Ortamı
  Kredi kartı ile tahsilat yapılacaksa, tamamen web sitenize özel SSL Sertifikası ile siz ve müşterileriniz %128 güvende. Paylaştırılmış SSL’deki gibi ödeme işlemi esnasında başka bir adrese yönlendirilmeden, tüm işlemler sadece sizin web sitenizde güvenle gerçekleştirilir. SSL Sertifikası için kurulum ve yıllık ücret paket dahilindedir.

 

 • Geniş Kategori “Departman” Yapısı
  Dilediğiniz kadar departman ve alt departman belirleyebilirsiniz. Geniş kategori ağacı kullanarak en doğru listelemeyi gerçekleştirebilirsiniz.

 

 • Marka Yönetimi
  Sınırsız sayıda marka girebilir, ürünlerinizi bu markalara ekleyebilirsiniz. Müşteri markaya göre filtreleme yaparak aradığı ürüne kolayca ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

 

 • Sayfa Yönetimleri
  Bilgi ve İçerik sayfalarınızı online editör ile hazırlayabilir, dilediğiniz kadar sayfa yaratabilirsiniz. Her yarattığınız sayfa ilgili bölümde bağlantısı verilerek site ziyaretçilerine gösterilir. Ayrıca Yardım sayfalarınızı ihtiyaçlarınıza göre dilediğiniz zaman değiştirebilir, yeni başlıklar ekleyebilirsiniz.

 

 • Kurların Kombine Kullanımı
  Mağazanızda istediğiniz ürünler Dolar, istediklerinizi Euro ve Türk lirası olarak girebilirsiniz. Ürünler girdiğiniz kura bağlı olarak YTL’ye çevrilir. Aynı zamanda ürün sayfasında Dolar veya Euro fiyatı gösterilir. Kur bilgilerini kendiniz değiştirebilirsiniz.

 

 • Ürün Özellikleri
  Ürünlerinize ihtiyaç halinde özellik tanımlayabilirsiniz. Bazı sektörlerde ihtiyaç duyulan bu özellik sayesinde daha detaylı ürün seçenekleri sunmuş olursunuz. Renk, Beden, Boyut ve benzeri farklı alternatifleri olan ürünlere ek özellik tanımlayabilir hatta bu özelliklere farklı fiyatlar belirleyebilirsiniz.  Bu özelliklere göre stok belirleyebilirsiniz.

 

 • Müşteri Yorumları
  Ürünlere müşteriler yorum bırakabilir ve puanlayabilir. Yorumlara göre diğer müşterilerin fikir edinmesi sağlanmış olur. Yönetici dilediği yorumu yönetim ekranından silebilir veya değişiklik yapabilir.

 

 • Online Yedekleme
  Mağazanızın veritabanını dilediğiniz sıklıkta yedekleyebilir, sorun olduğunda geri yükleyebilirsiniz.

 

 • Kargo Yönetimi
  Kargo ücretlerini fiyata veya ağırlığa göre hesaplatabilir, belirleyeceğiniz fiyatın üzerini ücretsiz kargo yapabilirsiniz.

 

 • Stok Takipli Satış
  Dilerseniz Stok takipli satış yapabilirsiniz. Stok adeti sıfıra düşen ürün otomatik olarak satıştan kalkar. Bu sayede temin edemeyeceğiniz ürünü satmamış olursunuz.

 

 • Doğum Günü Tebriği
  Üyelerinize Doğum günlerinde otomatik mesaj gönderebilirsiniz. Aynı gün veya 1-2 gün önce göndereceğiniz kutlama mesajı sayesinde üyelerinizin kalıcı olmasını sağlamış olursunuz.

 

 • Online Kullanıcılar
  Sitenizde online kaç kişi olduğunu ve alışveriş sepetlerini görebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş