fbpx

SEO Ön Çalışma

Anahtar kelimelerin belirlenmesi en önemli aşamadır. Daha sonrasında bu anahtar kelimelerin gerekli yerlere uygulanması gelir. title, description, keyword, Tagları en uygun şekilde düzenlendikden sonra h1, h2, h3 tagları ve alt, title etiketleri düzenlenir. Bunlar web sitenize dinamik olarak yerleştirilerek google için statik site değil dinamik bir site olduğunu belirterek içerik sitesi imajı oluştururuz. Bunların dışında sayfa adresleri için rewriteurl metodu kullanılarak url, title ve h1 etiketi kombinasyonu sağlanır. Bunun dışında bir çok kriter vardır. İlk etapda anahtar kelimelerinizi belirleyerek işe başlarız daha sonrasında arama motorlarında bu kelimelerin aranma şekillerine bakarak uygun seo stratejileri geliştiririz.

SiteMap Hazırlanması

Sitede mevcut sayfaların google tarafından indekslenmesi için gerekli olan sitemap tarafımızdan oluşturularak google’a kaydı yapılır.

Back Link Optimizasyonu

Page rank’ı yüksek pr5 , pr6 , pr7 web sitelerine ve dizinlere web sitenizin linkleri girilerek back link optimizsyonu yapılır bu sayede web siteniz bir kaç gün içinde google veritabanında yerini alır.

Bu gönderiyi paylaş